© Nakladatelství
KAROLINUM 2023

RSS RSS   facebook


visa visa
maestro maestro

webmaster

VŠECHNY ZDE NABÍZENÉ PUBLIKACE MÁME SKLADEM

košík

VÁŠ NÁKUP


0 POLOŽEK
CENA: 0 VČETNĚ DPH



NOVINKY:

Agent na chodníku. Nové čtení Giddensovy sociologie

Horák Vít

Na základě sociologie Anthony Giddense hledám novou perspektivu pro porozumění současnosti. Ukazuji, že současný řád má svébytnou podobu. Není založen na regulaci jednání. Vychází spíše z rozvoje lidských možností, který jej činí závislým na technických prostředcích a infrastruktuře. Nový řád je zal...

398,-
358,-
SKLADEM

Aktivity pro děti s těžkým kombinovaným postižením

Hadačová Martina

Kniha nabízí spektrum činností zaměřujících se především na rozvoj smyslového vnímání. Kapitoly jsou uspořádány do čtyř tematických bloků dle ročních období. V knize jsou jednotlivé aktivity jednoduše popsány a jsou opatřeny seznamem vhodných pomůcek a snaží se vycházet z běžných postupů a materiálů...

249,-
224,-
SKLADEM

Aphorisms on Love and Hate

Nietzsche Friedrich

This volume contains a selection of Nietzsche's brilliant and challenging aphorisms, examining the pleasures of revenge, the falsity of pity, and the incompatibility of marriage with the philosophical life. Introducing Little Black Classics: 80 books for Penguin's 80th birthday. Little Black Cla...

89,-
80,-
1-2 ks

Check and Mate

Hazelwood Ali

In this clever and swoonworthy YA debut from the New York Times and Sunday Times bestselling author of The Love Hypothesis, life's moving pieces bring rival chess players together in a match for the heart. Mallory Greenleaf is done with chess. Every move counts nowadays; after the sport led to the d...

299,-
269,-
1-2 ks

Grandhotel

Rubiš Jaroslav

In den Wolken zuhause. Von den Gästen geliebt. Vom Leben verschmäht. Fleischman arbeitet als Mädchen für alles im futuristischen Grand Hotel mitten in der tschechischen Provinz. Wenn ihm sein Chef und Cousin mit seinen angeberischen Frauengeschichten zu sehr auf die Nerven geht, träumt er sich in...

329,-
296,-
1-2 ks

Looking for Smoke

Cobell K. A.

A literary-thriller murder mystery, set within a Native American community for fans of Firekeeper's Daughter, Sadie and the One of Us Is Lying series by a debut own voices author Since moving to the Blackfeet Reservation with her parents, Mara Racette has felt like an outsider, taunted by her tig...

299,-
269,-
1-2 ks

O jelenovi s kulometem a jiné trampské zkazky

Mikulka Alois

Praštěné i kouzelné pohádky pro trampy, zlatokopy, stopaře, cestovatele a milovníky táboráků, ale hlavně pro všechny, kdo mají rádi pohádky a Aloise Mikulku. Protože - jak napsal Ivan Wernisch - pan Mikulka je pan Mikulka.

278,-
250,-
SKLADEM

O smrti a pohřbívání, 2., revidované vydání

Nešporová Olga

Kniha O smrti a pohřbívání přináší úvodní vhled do doposud opomíjené problematiky. Věnuje se tématu smrti, představám o možné posmrtné existenci, pohřbívání a truchlení v současné české společnosti. Pro získání plastičtějšího obrazu i správných interpretací dnešního stavu autorka připomíná i starší ...

398,-
358,-
SKLADEM

Ozvěny vzpomínek ze staré Šumavy

Šafránková Ivana

Volně psaná kronika autorčina praděda Václava Voldřicha, panského pilaře ze Zdíkova, a jeho početných rodinných příslušníků i potomků, zahrnuje časové období přibližně od roku 1830 do roku 1900. Hlavní vypravěčkou je autorčina babička, Voldřichova dcera Františka, a také její syn kapelník Karel Pola...

389,-
350,-
SKLADEM

Studně života, studně milosti

Pechar Jaroslav F.

Čtrnáct vybraných kázání Jaroslava F. Pechara, faráře evangelického sboru v Braníka, vybral a sestavil Jiří Holý. Název knížky Studně života, studně milosti volně odkazuje ke kázání Poselství Vánoc z roku 2018. Zde se mluví o kralickém komentáři evangelia Janova, kde se milost Boží, jíž jsme byli ob...

180,-
162,-
SKLADEM