© Nakladatelství
KAROLINUM 2023

RSS RSS   facebook


visa visa
maestro maestro

webmaster

VŠECHNY ZDE NABÍZENÉ PUBLIKACE MÁME SKLADEM

košík

VÁŠ NÁKUP


0 POLOŽEK
CENA: 0 VČETNĚ DPH



NOVINKY:

Dark Fire

Sansom C. J.

C. J. Sansom's books are arguably the best Tudor novels going' - The Sunday TimesWinner of the CWA Ellis Peters Historical Dagger, Dark Fire is the second thrilling book in C. J. Sansom's number one bestselling Shardlake series, perfect for fans of Hilary Mantel and Philippa Gregory.England, 1540. O...

349,-
314,-
1-2 ks

Jedlé rostliny v přírodě

Beiser Rudi

V publikaci je uvedeno více než sto běžných divoce rostoucích jedlých druhů rostlin. Jsou řazeny podle typického stanoviště (les, louka, pole, vodní prostředí, a též plody stromů a keřů) a hlavního období sklizně (jaro, začátek léta, léto, podzim). Obecné úvodní kapitoly obsahují informace o určován...

299,-
269,-
SKLADEM

Kam kráčí Amerika?

Galloway Scott

Jsme zmítaný národ. Nechybí nám vítr ani plachty, nemáme nedostatek kapitánů nebo výstroje, přesto se naše velká loď kymácí ve vlnách stranickosti, korupce a sobectví. Náš diskurs je neohrabaný, mladým lidem se nedaří vytvářet vztahy a naši nejchytřejší spoluobčané baží po vlastní slávě bez ohledu n...

590,-
531,-
SKLADEM

Malá kniha etikety pro každý den

Špaček Ladislav

V Malé knize etikety pro každý den se dozvíme, jak se chováme na ulici, v kině, na koncertě a v divadle, jak se cestuje vlakem nebo letadlem, budeme se věnovat elektronické etiketě, která je v dnešní době neodmyslitelnou součástí našich všedních dní. Všimneme si, jaký je rozdíl mezi klasickým dopise...

399,-
359,-
1-2 ks

Nizozemština. Souhrn gramatiky

 

anotace není dostupná

109,-
98,-
SKLADEM

Radioaktivita a ionizující záření kolem nás

Podzimek František

Monografie zahrnuje všechny důležité oblasti radiologické fyziky, včetně jejího vývoje v historickém kontextu. Postupně probírá jednotlivé typy radioaktivní přeměny, jejich vlastnosti a základy interakcí ionizujícího záření s hmotou. Popisuje základy fyzikálních, chemických a biologických účinků. Ch...

774,-
697,-
SKLADEM

Radiologická fyzika - Fyzika ionizujícího záření

Podzimek František

Učební text je určen především studentům bakalářských oborů se zaměřením na fyziku ionizujícího záření, radiační ochranu a využití ionizujícího záření. Cílem publikace je přístupnou, encyklopedicky pojatou formou, s minimem složitých matematických vzorců a maximem názorných obrázků a schémat poskytn...

443,-
399,-
1-2 ks

Someone Else´s Shoes

Moyes Jojo

THE NEW NOVEL FROM JOJO MOYES, AUTHOR OF THE MULTI-MILLION COPY BESTSELLING PHENOMENON ME BEFORE YOU 'Giddily joyful. Moyes writes . . . with warmth and a wonderfully wicked sense of humour' THE TIMES 'BOOK OF THE MONTH' 'Delightful. Nobody writes women the way Jojo Moyes does - recognizably real an...

299,-
269,-
SKLADEM

Sovereign

Sansom C.J.

C. J. Sansom's books are arguably the best Tudor novels going' - The Sunday TimesWinner of the CWA Ellis Peters Historical Dagger, Dark Fire is the second thrilling book in C. J. Sansom's number one bestselling Shardlake series, perfect for fans of Hilary Mantel and Philippa Gregory.England, 1540. O...

349,-
314,-
1-2 ks

Spadište nad Novou Libní

 

Málokdy se stává, že si laik uvědomí, jak důležitá jsou "střeva našich měst". Tedy uvědomí si to silně v případě, když přestanou fungovat. A to nikdy nebývá spojeno s pocity příjemnými, natož estetickými. Složitost, elegance a krása celého systému se odkrývá obvykle jen těm, kdo se na jeho stavbě a...

360,-
324,-
SKLADEM