© Nakladatelství
KAROLINUM 2020

RSS RSS   facebook


visa visa
maestro maestro

webmaster

VŠECHNY ZDE NABÍZENÉ PUBLIKACE MÁME SKLADEM

košík

VÁŠ NÁKUP


0 POLOŽEK
CENA: 0 VČETNĚ DPH



DETAIL TITULU:

One of Us is Lying

Penguin Books 2018

brožovaná359 str.
ISBN 9780141375632

obálka
-10% 239,-
215,-
1-2 ks

For fans of The Breakfast Club, Pretty Little Liars and Gossip Girl, this is the perfect high school thriller.